body gracia

Про нас

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ.

Мене звати Анжеліка Бессмертна. Я засновник бренду LIKA “Provocative lingerie”. У 2019 я почала працювати як «звичайна швачка на замовлення». Я була як усі: хороші тканини, гарна якість, лояльні ціни.

Online ательє потроху розвивалося.

Я просто купувала гарні матеріали; шила вдома, що хотіла; вела інтернет-сторінки і через них продавала. Тоді я робила все теж, що і інші HandMade майстра і не знала, що можна робити інакше.

Потім, маючи вже рік досвіду, я відчувала, що щось не так – незважаючи на те, що я добре конкурувала з іншими «online ательє», на 100% задоволеними клієнтами були лише 50-60%. І це вважалося хорошим показником в нашій ніші «шиття білизни за індивідуальними мірками клієнта, не бачачи клієнта в живу і не маючи можливості зробити попередню примірку».

Але вдумайтеся тільки, ПОЛОВИНА людей, які вклали гроші і мрії в такі моделі, не отримувала повного задоволення! Так клієнткам подобалася тканина і якість швів, і білизна на фото, і білизна в живу, але на них самих воно сиділо якось не так. Люди втрачали мотивацію для наступної покупки, їм прислали не те. Їх мрії про ідеальний вечір, подію або просто похід на роботу руйнувалися. Це дуже красива і якісне білизна, але їм в ній незручно. Може бути, вам і самим це знайомо …

Я бачила, що проблема була не в методі пошиття.

Проблема глибше – в самій системі стандартної роботи індустрії «нижньої білизни і панчішно-шкарпеткових виробів»: замовлення – пошив – віддали – прикрилися законом України про те, що повернення / обмін заборонений.

І я вирішила не допустити подібну ситуацію зі своїм брендом.

Так почалася LIKA

ІСТОРІЯ БРЕНДУ LIKA

Тоді я взялася за реорганізацію свого ательє. Знайшла партнерів, знайшла відмінного модельєра. Забавно, що моїми двома партнерами в виключно жіночої сфері стали чоловіки. Обидва успішних бізнесмена. Сергій Немчінскій CEO founder IT-школи FoxmindEd (foxminded.com.ua) і Юрій Хомяков CEO founder бренду спортивного одягу і екіпіровки FairPlay (fplay.com.ua). Робота з ними вивела мене на новий рівень, а піднятися до вершин і досягти максимального результату в якості обслуговування клієнтів мені допоміг бізнес-симбіоз з молодим, креативним і дуже амбітним модельєром і відмінною швачкою Анастасією Красулина (@krasulina_design)

Був обраний фокус на один єдинй напрям і поставлена мета – максимальна задоволеність клієнтів. Ми дали безпрецедентну гарантію якості на всі моделі: «безкоштовна доробка у нас в ательє». Ми вважаємо це чесним – працювати до 100% задоволеності клієнта. Замовляйте онлайн, щось не сіло як хотілося, приїжджайте в ательє або відправляйте поштою і ми допрацюємо цю модель під вас.

Спочатку було складно. Було багато повернень. Ми навіть працювали «в мінус». Але ми доклали всіх зусиль, щоб розробити і впровадити систему, яка гарантуватиме результат для клієнта.

І ми досягли поставленої мети –  результат за друге півріччя 2020: 92% клієнток, які задоволені нашими моделями в першого разу.

Так з’явився бренд LIKA «Рrovocative lingerie» – білизна і аксесуари з гарантією якості.

ЩО ТАКЕ СИСТЕМА LIKA?

Ми відпрацювали систему створення, моделювання та пошиття, яка дозволяє клієнткам задовольняти будь-які їхні бажання. Вибирати моделі, які не просто зручні, але й гарні. Спробувати моделі, які розфарбовують рутину сімейного життя яскравими фарбами. Надали можливість «обміняти» їх улюблену стареньку білизну на таке ж нову. Тобто змінити на краще своє життя.

З гарантією задоволеності!

Система LIKA складається з:

 • розробки лекал і викрійок.
 • градації лекал для широкого розмірного ряду.
 • моделювання під певний запит або індивідуальні параметри.
 • постійної співпраці з кращими європейськими постачальниками тканин і фурнітури, а також панчішно-шкарпеткових виробів.
 • закупівлі матеріалів невеликими партіями, для забезпечення максимальної ексклюзивності моделей.
 • якісного і дорогого пошиття зі скрупульозним ставленням навіть до самих незначних деталей.
 • кожну модель ми відправляємо в багаторазовому, елегантному органайзері для білизни.
 • безперервного вдосконалення внутрішніх процесів і розширення модельного ряду.

Після отримання замовлення будь-якої нашої продукції 92% клієнток задоволені з першого разу – це кращий показник на ринку нижньої білизни України.

LIKA СЬОГОДНІ

Сьогодні LIKA включає в себе:

 • Handmade Provocative Lingerie (Розробку і виробництво нижньої білизни і аксесуарів ручної роботи.)
 • TM Mona Italy (Оптово-роздрібні поставки панчішно-шкарпеткових виробів високої якості з Італії)

Ми перевірили на собі багато способів моделювання зі світу високої моди і взяли на озброєння тільки кращі рішення. Наприклад, ми додали додаткові перетяжки, які дозволяють регулювати білизну не просто під свій розмір, а й під особливості особисто вашої фігури. Додали додаткову бретель по центру грудей, яка виглядає як елемент таких популярних зараз портупей, але при цьому забезпечує додаткову фіксацію (груди не випадають навіть при сильних нахилах). Знайшли рішення, як покращити форму грудей після годування і багато іншого.

Перед кожним замовленням ми завжди запрошуємо клієнток в наше ательє-шоурум, де ви зможете приміряти цікаві вам або схожі на них моделі. Вибрати кращі і обговорити які доопрацювання ми можемо зробити, щоб поліпшити їх під вашу фігуру. Тільки так ми зможемо гарантувати 100% результат.

Будь-яка клієнтка може принести свою улюблену білизну (або її фото) і ми зшиємо таку саму. Ми працюємо як зі своїми матеріалами, так і з тканинами клієнтів (на давальницькій сировині). Кожну модель ми пакуємо в багаторазовий органайзер. При необхідності, покладемо все в подарункову коробку з подарунковим сертифікатом.

Вся робота колективу LIKA просякнута духом ефективності та забезпечення максимального задоволення клієнтів. На відміну від інших ательє, LIKA дає гарантію задоволеності або доопрацювання за наш рахунок. Це в корені міняє наш підхід до роботи і виділяє LIKA серед інших магазинів. Адже якби ми працювали погано – ми понесли б збитки.

LIKA – це виробник дорогої і якісної білизни та аксесуарів з гарантією задоволеності

 • Ательє LIKA – це провокаційна білизна для молодих, красивих і креативних дівчат, які не бояться сказати слово «секс» вголос.
 • На відміну від інших ательє, LIKA спеціалізується на наданні послуг високої якості зі 100% ГАРАНТІЄЮ якості і задоволеності або ми допрацьовуємо придбану модель безкоштовно.
 • Середник чек в LIKA високий тому, що у нас обслуговують тільки ті клієнти, яким дійсно важлива якість, індивідуальний підхід і ексклюзивність білизни, а не просто труси і ліфчик з колготками.

LIKA – це новий підхід в обслуговуванні клієнтів, націлений на 100%-у задоволеність якістю.

 • Ми ефективно покращуємо сервіс і постійно працюємо над розширення модельного ряду.
 • Підбираємо нові матеріали і поєднання.
 • Постійно вдосконалюємо навички і технології пошиття.
 • Підбираємо кращих швачок для створення ідеальних моделей.
 • Допомагаємо нашим клієнткам підібрати моделі, які краще за інші прикрасять їх тіло і урізноманять її сексуальне життя.

LIKA – це відмінне місце роботи для модельєрів-професіоналів і талановитих співробітників.

 • У нас працюють тільки модельєри-практики, які продовжують розвиток у своїй професії і створюють свої бренди.
 • Ніяких швачок-школярок, як і «совкових» швачок закритих до всього нового і незвичайного.
 • Ми змінюємо життя не тільки наших клієнток, але і розвиваємося самі.
 • Ми завжди раді бачити як професіоналів, так і талановитих початківців в нашій команді, що розвивається.

МІСІЯ LIKA

Місія LIKA – діяти, щоб кожна людина отримала потрібну їй білизну і аксесуари, які гарантують гарний настрій, комфорт і новий погляд на свою сексуальність.